Eesti keel

Nõuanded

 

Kui Te olete korstnapühkija tellinud siis olete nõustunud ka järgmiste tingimustega:

  1. Olge kokkulepitud ajal palun kohal!
  2. Veenduge, et korstnapühkijal oleks võimalik ligipääseda kõikidele küttesüsteemi osadele. Korstnale, küttekolletele ja korstnajalale keldris. (vahel võib asuda ka esimesel korrusel)
  3. Erilist tähelepanu pöörake palun redelite ja käiguteede olemasolule ning töökindlusele katusel. Korstnapühkijal ei ole  redelit!
  4. Samuti pööningu või keldri võtmete olemasolule kohapeal.
  5. Kui Teil on kurjad koerad, -majavalvurid, siis palun panna nad ketti või sulgeda eraldi ruumi kus pole küttekehi, et nad ei häiriks korstnapühkija tööd. 
  6. Tahm on lendlev ja määriv! Eemaldage palun eelnevalt küttekollete lähedusest kallid tehnikariistad ja jääkarunahad või vähemalt katke kinni! Korstnapühkija ei puhasta eluruume vaid korstnaid!
  7. Korstna pühkimisel katuselt peavad kõik siibrid, klapid, luugid, ventilatsioonirestid ja tuulutusavad hoones olema suletud!
  8. Paneme vajalikud redelid enne korstnapühkija tulekut paika!
  9. Küttekolle peab olema puhastamise hetkeks täielikult maha jahtunud kuna tänapäevaseid kaminaid ja ahjusi puhastatakse plast luuaga,kuumas küttekoldes plastluud sulab ja muutub kasutuskõlbmatuks.Kuuma küttekollet ei saa puhastada!